Perpetual Bond V.

4. července 2013 v 13:13 | haiextasy |  FAN FICTION
Kameho probuzení v Adamově posteli bylo v prvních vteřinách přivítáno víc než vstřícně. Obklopovalo ho teplo spícího těla a jeho vůně... co víc si přát. Snad jen... probudit se vedle někoho takového legálně, nebýt ženatý a nemuset zabít párek amerických mafiánů... to by si svého splněného přání užíval víc.
"Do háje." zavrčel tiše, když si přes okno všiml, že už je slunce poměrně vysoko. Vynahrazovali si s Adamem měsíc odloučení celou noc a na spánek zbylo pár hodin k ránu. To by si ovšem museli nařídit budíka.
"Hmmm." zavrněl vedle Adam. Jeho ruka ospale zašmátrala pod peřinou a když doputovala k němu, stiskla jeho kůži.
"Je hrozně pozdě, Adame. Zaspal jsem!" zašeptal Kame. V ten moment si vzpomněl na Adamovy ranní choutky. Když u něj byl před měsícem, pomalu ho nenechal vydechnout.

"Ještě je brzy, Kazu-chan... pojď sem!" Adamovi se podařilo nahmatat Kameho pas a za ten si ho k sobě přitáhl. Mladík se musel částečně položil na něj. I když byli oba aspoň trochu oblečení, Kame ucítil Adamovo vzrušení.
"Adame, opravdu musím jít. Manželka mě zabije!" pokusil se mluvit důrazně. Sám ale slyšel, jak ho zrazuje hlas, když se ho Adam dotýkal.
"A kolik je vůbec hodin?" zajímal se Adam. Nechal Kazuyu, aby se natáhl k nočnímu stolku pro mobil, i tak ho stále svíral kolem pasu.
"Sakra... zapomněl jsem, že jsem si vypnul mobil!" zhrozil se Kame. Okamžitě se vymanil z Adamovy náruče a odsunul se ke kraji postele. Roztřesenou rukou telefon zapnul a pak už jen netrpělivě vyčkával. Za jednu jedinou noc se mohlo stát tolik věcí. Snad dal Takeru Misaki ty prášky na spaní. Snad se mu podařilo odpoutat její pozornost, i když začala takhle hrozně bláznit. Věděl, že by toho chtěl asi moc, přesto nedokázal přestat doufat.

Po vysvícení displeje ještě musel zadat pin. Adam se mezitím přesunul k němu a zezadu ho objal. Kame sebou trochu cuknul.
"Ššš, nebudu tě obtěžovat, ale nech mě u tebe." zašeptal mu Adam do ucha. Kazuya se k němu natočil tváří a políbil ho na bok nosu.
"Jsem jak na trní, Adame. Mám strach, co se za tu noc v Miami stalo. Misaki taky mohla celý náš hotel rozmlátit, jestli byla naštvaná, že jsem se nevrátil."
"Takeru se o to určitě postaral." pokusil se ho Adam uklidnit. V ten moment přišla Kamemu smska a v zápětí druhá. Obě pochopitelně od Takera. Adam se nahnul přes Kameho rameno a začetl se do zpráv společně s ním.
Kame-san, snažím se vyplnit tvůj rozkaz - zněla první zpráva. Byla odeslána v devět hodin a třicet šest minut předešlý večer.
Kame-san, není potřeba chvátat. Misaki-sama spala po prášku celou noc a ráno od tebe našla vzkaz, že jsi musel zase odejít pracovat. Hlavně buď v klidu a nech o sebe aspoň chvíli pečovat. Zatím.
Kdyby jen Takeru tušil, jak moc se Kamemu po druhé zprávě ulevilo.

Adam mu vzal mobil z ruky a položil ho na noční stolek.
"To znamená, že tě mám jenom pro sebe. Takeru se o Misaki postará." políbil Kameho na šíji, pak po ní ještě přejel špičkou nosu.
"Taky to ale znamená, že se musím konečně pustit do pátrání." zavrtěl Kazuya nesouhlasně hlavou.
"S tím počítám, přece jsem slíbil, že ti pomůžu. Po obědě dojedeme do mojí kanceláře a zkusíme něco zjistit, hm?" navrhl mu Adam. Kame se k němu otočil čelem a objal ho kolem krku.
"Cože bylo v té zprávě? Že o sebe mám nechat pečovat?" zeptal se svádivě.
"A co kdybych o tebe začal pečovat ve sprše? Hezky si tě celýho namydlím..." navrhl mu Adam, evidentně spokojený, že začal Kazuya spolupracovat.
"To zní dobře a co dál?" pobídl ho Kame. Jemně hladil Adama po zádech a tváří se mazlil s jeho krkem.
"Až budeš pěkně umytý, tak tě pořádně vysuším. Začnu od nohou, pomaličku budu postupovat nahoru, některá místa budu otírat zvlášť pečlivě..." Kazuya se při představě Adamových slov otřásl vzrušením.
"Dál..." zašeptal se zavřenýma očima. Jeho hlas byl o něco naléhavější.
"Pak zkusím vlastníma rukama, jak dobře jsem tě vysušil. Zkontroluju každý místečko, každý záhyb..."
"Hmm. Ale rty jsou ještě citlivější, pokud se chceš opravdu ubezpečit." zapředl Kame blaženě. Důvěrně známé tepání v klíně ho donutilo stisknout mezi prsty Adamovu kůži.
"Sakra, už mě nebaví o tom jen mluvit, honem do koupelny!" pousmál se Adam. Něžně vystrkal Kameho z postele a když se sám zvedl, začal ho tlačit před sebou, ruce neustále na jeho těle, jen aby neztratil kontakt.
Rozhodl se splnit všechno, co Kamemu slíbil, ne-li víc. A byl si jistý, že mu to jeho milenec vstřícně oplatí...

*

Takeru se prošel po svém pokoji sem a tam. Občas zabloudil pohledem k mobilu na konferenčním stolku, nebo k rozestlané posteli, ve které ovšem poslední noc vůbec nespal. Čekal, jestli mu Kame neodpoví zpátky, před pár minutami došlo upozornění, že obě zprávy příjemce dostal. Jenže se nic nedělo. Jako kdyby to jeho šéfovi bylo úplně jedno, že mu aspoň na chvíli zachránil manželství.

Zaklepání na dveře ho postavilo do pozoru. Vetřelec ani nečekal na vyzvání a vystoupil dovnitř. Nebyl to nikdo jiný, než Misaki.
"Takeru, půjdeme ven? Nechce se mi trčet v hotelu." zeptala se. Její tvář zdobil zamilovaný ruměnec. Takeru na ní nikdy nic takového neviděl, ale hrozně jí to slušelo.
"Jak ses vyspala? Vypadáš v pohodě." snažil se zakamuflovat napětí za masku frajerství, kterou občas používal. Asi zrovna právě v takových momentech.
"Já? Normálka." mávla ledabyle rukou. "Možná se mi něco hezkýho zdálo, tak to ještě podvědomě pořád prožívám." uvažovala. "Potřebuješ se připravit? Počkala bych dole. Dám si zatím aspoň kafe." navrhla mu. Takeru přikývl a s hraným úsměvem ji vyprovodil na chodbu. Jakmile se za Misaki zavřely dveře, nechal svůj křečovitý úsměv zmizet a opřel utrápené čelo o chladné dřevo. Něco se jí zdálo, moc hezky řečeno, pomyslel si ironicky. Určitě šlo o erotický sen, jinak by neměla ty červené tváře a nejiskřilo by se jí v očích...

Flashback

Takeru otočil hlavu na noční stolek, kde stály malé stolní hodiny. Vlezl si do téhle postele už před nějakými dvěma hodinami a zatím ještě nezabral. Věděl, že to půjde těžko, ale až tak? Občas se přistihl, že nedýchá. Byl tak napnutý, že prostě zapomínal dýchat. Kdykoliv se člověk vedle něj jen trochu pohnul, přidala se k plicní disfunkci i nadměrná svalová činnost pod hrudní kostí.
"Kame-san." zabrblala Misaki ze spaní. Celá se přetočila na druhý bok, takže byla najednou k Takeru čelem. Zdálo se jí o manželovi. Určitě by to za normálních okolností bylo zcela přijatelné.
Takeru se posunul víc ke kraji a zatajil dech. Sledoval ji tak bedlivým pohledem, že tentokrát zapomněl i mrkat. Jenže, pak se najednou jeho paže ocitla ve spárech Misakiných štíhlých prstů a to mrknul asi padesátkrát za sebou v jediné vteřině. Pokusil se jí opatrně vytrhnout, bohužel ho stiskla ještě pevněji.
"Dobře, že ses vrátil." zašeptala. V tu chvíli Takeru nepochyboval o tom, že už nespí. Nicotná půlka prášku přestala působit po pouhých dvou hodinách a přítomnost druhé osoby Misaki jednoduše probudila. Přitom se tak snažil ani jednou nepohnout.

Vůbec netušil, co má dělat. Na útěk už bylo pozdě. Prozrazení bylo momentálně nebezpečnější, než naštvat celou japonskou Yakuzu. Rychle zavřel oči a snažil se chvíli předstírat, že spí. Pak mu došlo, že v té tmě to Misaki stejně nemůže vidět, protože pokud by to viděla, poznala by, že vedle ní neleží její manžel, ale jeho nejlepší kamarád. Pak ho napadlo, přetočit se na bok, aby byl zády k ní. Tímhle způsobem se většinou drahým polovičkám naznačovalo, že druhá strana nemá na milostné rozptýlení náladu. Bohužel nezabralo ani tohle. Jakmile se překulil na bok, Misaki ho objala svou paží celého a vrátila si ho zpátky.
Než se nadál, ležela na něm, obličej zavrtaný do jeho krku, ruce uvězněné v jejích a horký klín tlačící se na místo, které by v tu chvíli zchladil snad jen tekutý dusík.
"Vím, že jsem se nechovala nejlíp, ale dej mi šanci, abych ti to vynahradila." zašeptala mu do krku. Takeru nasucho polknul. Nesměl promluvit, všechno by se pokazilo. Ale kdyby ho nepoznala podle hlasu, to co se dělo v jeho slabinách, by ji muselo určitě překvapit. Kame by na ni přece takhle nereagoval. Aspoň ne tak rychle.

Rozhodl se mlčet a vyčkávat. Odehnat už ji nemohl, určitě by rozsvítila lampičku a chtěla vysvětlení.
"Hmm... to je příjemný..." zavrněla svůdně. Přitom nepatrně zakroutila boky. Takeru se neubránil povzdechu. Ještě chvíli ji nechá na sobě ležet a bude to mít nedozírné následky. Nejhorší bylo asi to, že se chovala přesně podle jeho představ. Absolutně převzala veškerou iniciativu, doslova ho sváděla, chtíč a vášnivost tekly z jejích úst s každým slovem i výdechem. Jenže v jeho případě by se ani nemusela moc hýbat, aby cítil, to co teď. Byla ženou, kterou miloval. I pouhá myšlenka na ní ho vzrušovala.
"Pojďme to udělat, miláčku. Konečně chci být tvoje, se vším všudy!" zašeptala mu do ucha. Pak se otřela svou tváří o jeho a rychle spojila jejich rty. Takeru se ani nestihl nadechnout.
Misaki se rozhodně nepárala s nějakým zkušebním polibkem, i když svého manžela asi líbala vůbec poprvé. Nekompromisně pronikla svým mrštným jazykem do jeho úst a nahrbila při tom záda, takže se svým klínem ještě víc natiskla na Takerův. Muž si ani neuvědomil, že ji líbá stejně náruživě, jako ona jeho...
Najednou byly ale jeho rty volné a ovíval je jen její horký dech.
"Kdybych věděla, o co přicházím, nedělala bych takový drahoty." v jejím hlasu byla znát lítost. A přesně taková slova pochopitelně Takera pořádně nakopla. Který muž by tohle neslyšel rád? Vymanil se ze sevření jejích prstů a zvedl ruce vzhůru, k hořícím tvářím. Když je uzamknul v dlaních, přitáhl si Misaki k dalšímu polibku...

Konec flashbacku

Možná, že s tím Misaki začala, ale on byl ten, kdo to nezastavil, i když měl. I za cenu toho, že by se všechno prozradilo a přidělal by problémy Kamemu.
Jak tak chodil po svém pokoji sem a tam, přemýšlel, jak k tomu vůbec mohlo dojít. Pořád tomu nevěřil, protože něco takového se přece stávalo akorát ve filmech, nebo v románech. Aby žena nepoznala v posteli svého manžela. Ovšem... to by ta žena musela svého chotě znát i v téhle sféře, aby bezpečně poznala, že je to on. A to v případě Misaki nehrozilo.

Nejdřív se jen líbali a hladili. Zkoumat její křivky vlastníma rukama, Takera přivádělo k šílenství. Byl jen muž, k tomu zamilovaný, nikdo se mu nemohl divit, že nebyl schopný skončit.
Pak ho Misaki začala svlékat...
Stalo se to tak rychle! Ani se nestačil vzpamatovat ze vzájemných doteků a polibků, když ucítil to úžasné horko uvnitř jejího těla. Povzbuzen její iniciativou a vlastní touhou, převzal nad jejím tělem nadvládu.. a taky veškerou zodpovědnost. Ještě pořád viděl před očima, jak ji převalil na záda a začal do ní tvrdě pronikat, protože o to žadonila. Pořád vzdychala a sténala, bylo to jako kdyby ho ještě víc a víc pobízela, aby si ji drsně bral.

Od jeho posledního sexu uběhl už nějaký čas, dalo se tedy předpokládat, že tenhle akt, alespoň ze strany Takera, nebude mít dlouhého trvání.
Nejprve ji zničeně zalehl. Už dlouho se necítil tak unavený a zároveň plný nové síly. Když se ze svého orgasmu vydýchal, zlíbal celé její tělo a při tom se přesunul dolů, kde dokonal to, bez čeho by ji nemohl nechat usnout. Vůbec poprvé ochutnal ženu, kterou miloval a bylo to... prostě nepopsatelné. Jak křičela, jak ho tahala za vlasy...
Takeru se zastavil uprostřed pokoje a zatnul ruce v pěsti. Ještě jednu takovou vzpomínku a bude si to muset jít udělat do koupelny.
S hrůzou si uvědomil, že Misaki za celou tu dobu neřekla jedinkrát Kameho jméno. Možná, kdyby použila Kameho jméno, nemuselo by k tomu vůbec dojít. Vyslovení jména jiného muže by ho jistojistě zchladilo... tak proč mu sakra pořád říkala lásko, nebo miláčku?

Všechno ostatní už Takeru viděl ve svých vzpomínkách spíš mlhavě. Misaki usnula jen pár minut po tom, co ho naposledy políbila, on o chvilku později. Naštěstí se probudil dřív než ona. V rychlosti naškrábal na kus papíru vzkaz od Kazuyi a položil ho na jeho polštář.
Až ve vlastním pokoji, kam potom zamířil, mu začalo docházet, co se v noci stalo. Přehrál si tu událost snad tisíckrát dokola, ale pořád to končilo u hrůzného uvědomění, že se to opravdu stalo. A co bylo nejhorší? Nechránili se.

Takeru neměl strach z nemocí. Misaki možná byla trochu do větru, ale vždycky zodpovědná. Ještě jako svobodná o tom občas mluvila, že má svůj život moc ráda na to, aby si ho zničila nějakou pohlavní chorobou... ano, to nebyl jejich problém, Takeru měl strach z něčeho jiného. Z něčeho, co by mohlo mít doživotní následek. Zajisté bez újmy na fyzickém zdraví, zato s nepředstavitelnou újmou na zdraví duševním...
I kdyby chtěl, už to nemohl vrátit zpátky. Jediné řešení existovalo v zázračné pilulce, která by mohla zabránit, aby Misaki otěhotněla. Jenže, od známého věděl, že mu ji v lékárně nevydají bez předpisu a i kdyby... byl vychovávaný v tradiční rodině, kde se podobné zákroky nesetkávaly zrovna s pochopením. Ještě než jeho matka zemřela, musel jí slíbit, že nikdy nezabrání rozrůstání jejich rodiny přirozenou cestou, ať už by byly okolnosti jakékoliv. V té době nemohl tušit, že se vyspí s manželkou svého nejlepšího kamaráda, ještě tak, aby o tom ona sama nevěděla.

Musel doufat...

Musel věřit tomu, že to byl jen sex bez následků. Misaki se to nikdy nesměla dozvědět!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 velvet velvet | 4. července 2013 v 18:42 | Reagovat

Ahhh tak jsem se k tomu konečně dostala a pěkně se nám to zamotává 8-O
Jsem ráda, že se Kame zas setkal s Adamem, jen aby se to moc nepokazilo...s čímž ovšem počítám, protože ty umíš pěkně napínat :-D  :-D
A taky teď budu přemejšlet nad tím co Takeru...proč mu při tom neřekla ani jednou Kazuyo...je snad možný, že dost dobře věděla koho v postely má?????? O_O
No to jsem fakt zvědavá...baví mě to a moc :-D  ;-)  :-P

2 Jana Jana | 4. července 2013 v 19:22 | Reagovat

Přiznám se, tohle jsem nečekala:-).
Jsem zvědavá, jak z tohodle všichni vybruslí:-).

3 JaMi JaMi | 4. července 2013 v 21:54 | Reagovat

super dalsia cast :-)

4 Karin Karin | 5. července 2013 v 1:18 | Reagovat

Ono to milování bude z následkem že? O_O

5 Janimi Janimi | 7. července 2013 v 22:33 | Reagovat

Hi hi no hej Takeru sa dočkal ;-)  :-D Tak som zvedavá kam toto všetko zase povedie Adam a Kame , Misaki a Takeru ;-)  :-D

6 Katka Katka | E-mail | 24. června 2015 v 17:52 | Reagovat

No nechráněný styk. Co z tohodle bude? :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama